Říjen 2010

Novinky

31. října 2010 v 22:19 | JackieOnyxis
Avatar6
Určitě jste si všimli, že jsem nepřidala ani The Cities of Immortals ani Never Wanted To Die, bohužel jsem byla mimo své město a dávala jsem si voraz od každodenní školy a práce, takže se omlouvám. Pokusím se to dohnat o víkendu, ale bude to jediná výjimka, co se týče zveřejnění těchto povídek.
  Dále jste museli postřehnout, že jsem začala psát jakousi povídku s názvem Sold, možná vám nesedne, nebo se na mě budete dívat, že jsem se už vážně musela zbláznit.
  Ale jestli mi unikl nějaký fantastický žánr, tak se mýlíte. Já se skutečně nebojím ničeho a jelikož mě v poslední době nadchly a zároveň zklamaly žánry o superhrdinech snad jen kromě nového Batmana, který mě mile překvapil, jsem se vrhla i do svého superhrdiny s nímž mi pomáhá částečně Pip, protože se angažoval na vymýšlení zvláště hlavního hrdiny Solda... Příjemným překvapením této nezvyklé story s žánrem, který nikdo z nás příliš nemusí (ani já, ale doufám, že tohle vás bavit skutečně bude) je, že je to snad první Evropský SuperHrdina, pokud tedy nepočítám Vendettu a některé jiné, kteří mi utekli.
  A pokud mi přece jen někdo unikl, tak výhodou a článkem, kterým bych vyzvedla svůj nápad, je, že Sold nemá ve skutečnosti žádné příliš výjimečné schopnosti...maximálně nesnesitelná agrese...a odtud bych se měla zastavit, nebo vám prozradím, jak vzniká. Příběh nebude nijak zvlášť komplikovaný jako tomu je například u Melancholyho, Detesive či Carnivalu, užijete si prostě pořádně nadrsněnou jízdu s nezvyklým superhrdinou, který se nezalekne ani lámání kostí či snad vulgárních slov.
  Nutno říct, že mě superhrdinská tématika znechutila a nadchla natolik, že jsem musela něco přispět a obohatit od stereotypu.
  Nechci mít přehnaný příběh jako je watchmen, komu se to líbilo budiž, pro mě to byla nesmyslná a ohavná slátanina čehosi, co se tvářilo jako děsně krutý reálný svět o superhrdinech...ale život není až tak černý, pokud nejste pesimista. A nechci mít příběh jako jsou nudné staré episody o supermanovi nebo trapný film spiderman, ani jedno z toho se mi nelíbí.

Tohle je o Soldovi tak všechno, doufám, že nepůsobím jako samožer a vám se to alespoň trochu zalíbí, uvítám jakékoli rady...teď už půjdu raději spát..:) Mějte se


Sold: Meeting

31. října 2010 v 1:05 | JackieOnyxis + Pip
...
Detesive: Something Special 5

20. října 2010 v 21:12 | JackieOnyxis
...Detesive: Something Special 4

17. října 2010 v 13:58 | JackieOnyxis
...

Trošku mi vadí...

17. října 2010 v 12:19 | JackieOnyxis
Avatar3
V poslední době, co jsem si tak povídala s několika lidmi, jsem se dozvěděla, že některým vadí nový začátek Detesive. Upřímně, proč?
  To už je většina z vás vážně tak nesoudná a neuzná, že začátek starého Detesive, který jsem napsala tak ve 12, je opravdu totální brak a rychle to ubíhá?
  To fakt nepoznáte kvalitu od braku?
Skoro jsem se ani nedotkla pořádně postav, až v dalších dílech a jejich základ v novém Detesive rozhodně zůstane.
  Každopádně, nechápu, co se vám líbilo na tom, že byla Hyteri totální pitka a Keilen jí kupoval tampony.
 Wow neuvěřitelně vtipný, tak pro informaci, mě se nové Detesive líbí, chci, aby si to četla i starší věková kategorie a ta by byla jisto jistě soudná, že ten starý začátek, by mi nevydal žádný nakladatel. Proč? No protože je to brak nedobře napsaný kdysi malým děckem, ačkoli i na jeho věk, to je docela dobré. Prostě ne...a dál, co mě opravdu naštvalo, je několik názorů.
,, Mě se to Detesive teď hrozně plete" v čem? Začátek je akorát jiný a prodělá to jen pár odbornějších změn, nechápu, co by se vám na tom mělo plést. Fakt ne.
,, No když je tam Heistings ze začátku, tak je to takové no. Mě se to pak nechce číst..." Oh jistě, protože Hyteri, která se chovala, jako idiot byla lepší? No skvělý, ale ona tam bude pořád. Jen jsem si řekla, že někdo zkušenější v roli hlavních postav, bude mnohem lepší.

Zkrátka a dobře. Nemusíte si to číst, je mi to jedno. Mě je už tak nějak celkově jedno, jestli si to budete číst nebo ne. Stejně je polovina vašich komentářů úplně na nic a nepomůže mi. Protože jste schopní pochválit úplně všechno i tu největší blbost pod sluncem. Tím však nemyslím Pipa, Memphise, Mess nebo Shadyu a Elayne a zbytek (prosím vás, neberte to někteří tak, které jsem vás zde nevyjmenovala, že patříte mezi tu skupinu lidí kterou nesnáším. To není pravda), ale pár lidí, se kterýma se spíš o svých příbězích bavím osobně, a málokdy mi sem něco napíší.
   Proboha, vážně se už vzpamatujte někteří. Nedivím se, že většina knížek je populárních, když se na to nepodívá pohled soudného člověka, který je schopný něco pochválit když je to dobré, ale něco, co je naprostá blbost a i sám autor to ví, to samozřejmě zkritizuje. Ale jestli jste schopní i pochválit věci typu: ,, a malá holka zabila bez kousku citu svého otce plyšovým medvídkem a válela se v jeho krvi..." tak byste se měli někde nejprve vzdělat.

Tím bych skončila. Ne nemám špatnou náladu, mám velice dobrou. Jen jsem už několik dní alergická na pitomé nesoudné lidi.


Detesive: Something Special 3

15. října 2010 v 21:35 | JackieOnyxis
...

ID karta fotek

15. října 2010 v 13:21 | JackieOnyxis
Avatar4
Jen taková blbost, aneb co váš psychopat Jackie dělá o volném času, když mapuje svůj vzhled jen tak ze srandy. ID karta fotek je v překladu to, jaké své ID fotky dávám na DA. Vzkaz pro uchyly: Ani se nesnažte :P


Detesive: Something Special 2

13. října 2010 v 20:30 | JackieOnyxis
...Detesive: Something Special

11. října 2010 v 11:42 | JackieOnyxis
...