Září 2010

Detesive: Lucky 2

30. září 2010 v 20:41 | JackieOnyxis
...
Detesive: Lucky

28. září 2010 v 21:10 | JackieOnyxis
...

Všechno jednou musí odejít...

24. září 2010 v 22:21 | JackieOnyxis
...
Žádnou takovou další ikonku, zde pravděpodobně už neuvidíte. Ne...nebojte se, tento příběh tu bude znovu...ale pravděpodobně až za dlouhou dobu. Proč?
  Neplakejte, jen si myslím, že si ten příběh zaslouží naprostou změnu...aby se vrátil do původního návrhu a nebyl nijak ohrožován tím, že je podobný anime.
  Jen to chce trochu trpělivosti, věděla jsem, v hloubi duše jsem věděla, že to jednou přijde.
  Ale mě to vlastně ani nevadí...Melancholy začal podobně, byl to úžasný příběh na internetu, je však mnohem lepší v současnosti, kdy jsem jej znovu otevřela a dala tomu šanci, to napsat znovu a lépe.
   Tak je to s Detesive...vaši přátelé se vám jednou vrátí. Znovu budete zažívat dobrodružství s Hyteri a ostatními. Teď musí dočasně odejít a Detesive rubrika bude prázdná...dlouho prázdná. Ale jednou se naplní a oni zase příjdou. Nebojte se, nic jsem nesmazala...všechno jsem pečlivě uschovala, kdybych to náhodou vzdala. Chci poděkovat své kamarádce Mess, děkuji. Bez tebe bych se k tomuhle neodhodlala...

Nezbývá tedy nic jiného, nežli se dočasně rozloučit mou oblíbenou písní, která bude i otevírat Detesive, až jej napíšu znovu. A tato píseň bude provázet celý blog...


Já jsem asi blázen...

24. září 2010 v 20:05 | JackieOnyxis
Avatar6
Já jsem se asi úplně zbláznila! Nebo...nebo sakra nevím! Nevím jak to vystihnout, aby mě někdo pochopil. Asi takhle...moje bývalá kamarádka...(teď už ten hnusný zrádce), vymyslel příběh...jednoduchý a něco jako fantasy...a musím říct, že jsem měla málo k tomu, abych jí řekla, že je to vážně úžasný nápad a že mě nadchnul. Problém je, že tím jsem se naprosto změnila.
 Jde o to, že když se podívám na své příběhy, mám je ráda ...ale podle mě jim něco chybí. Vím totiž, co se odehrává v mé hlavě a když se podívám na Detesive, i přesto, že jsem na něj hrdá a pyšná, že ten příběh má něco do sebe.
  Nepoznávám ho...příjde mi místy hrozně komerční a ulítlý, což ohledně ulítlosti, měl ulítlý být...ale...ne až tak fatálně. Uvědomila jsem si, že většina nápadů, která mě chytne vždy musím okamžitě nacpat do hlavních příběhů. Např: Detesive, The Cities of Immortals...díky bohu, že se Melancholy alespoň trochu osvobodil od neustálé palby nových a nových nápadů. Ačkoli projde Detesive editací a lecos smažu, něco bude muset zůstat a držet se prvotního nápadu, nemůžu vložit do prvního dílu nové části, protože bych musela úplně překopat rubriku, aby se v tom někdo vyznal. Skutečná idea Detesive je tedy zbytečně skryta pod nánosem většiny nesmyslů. Je sice hezké, že má Mitsako babičku, která omládne a nakonec ze světa mrtvých na všechny dohlíží jako samurajka...problém je...když by jste si shrnuli v mysli některé fakta z Detesive...došli by jste k hrozně...přeplácanému příběhu, i když tak nepůsobí. On není vyloženě přeplácaný, jen mohl být o něco ostrouhanější a jednoduší...a tím i hezčí.
   Vedlejší postavy zajimavější tím, že by se rozpytvávaly až později a ne tak propracovaně a nesouvisely by svou minulostí pokaždé s celou zápletkou. Je to taky sice hezké, ale kdyby se to trochu upravilo, bylo by to lepší.
  Protože mě chytají pak taková nutkání jako " já napíšu příběh a bude jen o Thomasi Heistingsovy...počkat...ale ten už v nějakém příběhu je..."
  Ano, je to moje věc, kde všude se moje postava vyskytne, problém by byl v pochopení. Příběh by to byl o Thomasi Heistingsovy, ale ve skutečnosti by to bylo o někom úplně jiném, novém. Který se sice chová stejně a vypadá stejně, ale nijak nesouvisí s Detesive, což by byl velký zmatek. Někdo by mě i označil že si sama kopíruji postavy. Že dvě postavy působí ve dvou zcela odlišných příbězích. A ohledně těch vedlejších postav, dobře zrovna to, že souvisí s hlavní zápletkou se mi líbí...ale trochu realičnosti by tomu neuškodilo.
Agrh! Anebo prostě závidím, nebo nemám můzu - což bych neřekla - nebo prostě...nebo jsem kvůli tomu všemu nedostatku popularity celá zblblá a pořád jsem s něčím nespokojená. Popravdě už i The Cities of Immortals se mi moc nelíbí, ačkoli se drží předlohy mého snu.
Kdyby mi někdo poradil, nebo si semnou o tom promluvil...byla bych moc ráda. Stačilo by i v komentářích...

Proč je havran jako psací stůl?

22. září 2010 v 21:52 | JackieOnyxis
Avatar2
Z lehce nepochopitelného článku mého bratra se vyklubala neuvěřitelná zábava a veselost plná nesmyslů. Proto nadpis z Alenky v říši divů  " Proč je havran jako psací stůl?" Tento článek máte na vypisování blbostí...Pište všechno, hlavně ať to, co nejvíc nedává smysl...Jako my v onom článku od mého brášky...Malá ukázka :)

JackieOnyxis | Před 17 minutami | Reagovat
Omáčka je rozbité vejce, ten strýc byl kapr a žužlal hlavy oceánu. Prý rak mluví říční řečí a utřel trojúhelníkový most skákající po vlaku jež projížděl do tvrdošíjného kraje kde lidi neumějí létat a jsou ve tvaru nenafukovacího míče, který je špičatý


memphis-san memphis-san | Před 29 minutami | Reagovat
To želé bylo kiselé. Ale ta činčila veliká jako autobus přeskočila prostěradlo a dopadla do jahodového pudinku co čekal na gumové Taxi.

Pip Pip | Web | Před 17 minutami | Reagovat
Jen co se domluvím se svou tužkou, je vdaná, takže má pořád hlad... snažil jsem se natankovat, ale řekla na to jen "Pipe... máš levou nohu jako pneumatiku... stejně ořechovou..."


Naše nejvíc epic věty...tak doufám, že si to užijete a nebudete suchaři :D

Moje kresba

22. září 2010 v 18:05 | JackieOnyxis
Avatar1
Jsem začala v poslední době nějak moc kreslit...hmm a to mi to moc nejde.

Něco je z The Cities of Immortals a něco samosebou z Detesive a něco je z Hellsingu

I don't believe anyone!! I don't believe...Friends is nothing!!

15. září 2010 v 20:27 | Melancholy
Avatar4
 I was blind....or no?
I believed in friendship...
am I monster?! Or what?! What you want?!
A monster?! The fucking blind monster which I was?! I hate you...I hate fake friends!! I'm a human as you!! Why?!! Why do you want to take me everything?! Why do you want to take me a love?! Trust?! Friends!!!
Why you bastard!! I hate you...my dear friend...I believed you...and what did you do?!
You made monster of me!! I hate you!! I hate you!!
I HATE YOU!! Can you hear me?!!
I don't believe anyone! I knew that if I just believe in myself, I am confident in everything!
You kill me, bastard!! And I kill you!!!!!
So..I mean nothing to you?! NOTHING?!! I never be your friend?!
You liar!! You lied in everything!!
You broke me! My heart is broken because of you!
You damn bitch!! I liked you...Agatha...and what you did?!
I was a psychopath for you...nothing more!!! NOTHING MORE!!!!!!!!!
I trusted you so much! And what you did?!
You ruined me! You ......
Who am I?!
It's not me...the girl in the mirror...
It's not me...I'm torn...
You'll never understand this..I know...and you'll never read this...
HAhahaha!!!!! JackieOnyxis is gone...Now...I stayed just me...
You never betrayed me...NEVER!!!!!
Nobody will betray me again!! Anymore!!
Can you hear me?!!
Can you hear my crying song?!
He...tears and crying is the last things which I have...
You never understand how I feel...
You'll never hurt me again...AGAIN!! AGAIN!!!!!!!!!!!
NEVER HURT ME!!!!!

Jsem šílenec? Možná, ale ten kdo ví o co jde, mě jistě chápe... Byl tu kdysi jeden člověk, kterému jsem moc věřila a on mě zradil....Melancholy Da Vista - Ozvěny minulosti

9. září 2010 v 20:54 | JackieOnyxis |  + Melancholy Da Vista +

...
Zbrusunová verze Melancholyho Da Visty, nic už není příběhově jako předtím.
  Je to lepší, napínavější a promyšlenější. Upíři tam už dávno nejsou...takže neváhejte a čtěte!!


Welcome my Friends!

9. září 2010 v 19:38 | JackieOnyxis |  Informations
Avatar3
Hello everyone! You visited my website named " Magic Room", don't worry about Czech's menu, it'll be English translate Menu with few translated stories :)
I'm glad that you visited this, because I don't have many visitors, just a couple of friends which read my stories.
   And that's not enough for my dream " to be a writer", So I invited you...Yes, it is little advertising, but I invited you because I like you and I wanted something to show you what I devoted...
   But this article isn't just about "welcome", this article will help you with little problems of my Czech Language. If you want to read something, click only to panel in English Menu, nowhere else! It's important, because if you click on other panel, you won't understand...But I think that is clear :) Ok, came back to " clicking to panels in English Menu"

The translater stories are named " Bla bla bla  - ENGLISH - " if there English isn't written, don't click! Though it is the English word in some story. Do you understand? Ok, So let's go on...

Translated story has " - ENGLISH - " in name, too..I know, that you'll be understand and everything will be okay..:)

So..that's will be everything...Just..I'm so sorry for provisional translated stories. Yes, four parts of Detesive were on DA and first part of The Cities of Immortals too, but in the weekend... I try to translated more parts of Detesive and some kind part of newest story. So..hold on please!

If you want add comments, click on " add comments " - in czech " přidat komentář" and you can write :) If you want read translated story, click on " complete article " " celý článek", or click on the title of article.

And a final note...

Informations, questions and answers will be in panel " Informations", aw...you understand :D

And yes...sorry for my bad english :)

_____________________________________________________________________

For CZECH:


Pro většinu bude nová úprava stránky novinkou, nebojte se nic fatálního se nezměnilo. Stránka zůstává až na pár úprav pro cizince z Deviantartu atd, úplně stejná. Jen jsem přidala Anglické Menu a přeložené příběhy :)