Květen 2010


So sorry...

27. května 2010 v 16:18 | JackieOnyxis
Avatar2
Asi jste čekali něco víc, nom já taky. Jde o příběhy, bohužel, nedokázala jsem se během toho delšího odpočívání, vrhnout pořádně ani na jeden.
   Nevím čím to je, jsem nejspíš už dost unavená a mám si odpočinout (ale já nechci!)
Jo je to tak, nemůžu odpočívat, protože moje neposedné myšlenky mi pořád dráždí hlavu a pokud něco netvořím jsem mnohem nešťastnější (achjo)
     Tak jsem to vyřešila jednoduše, zjistila jsem, že je lepší si nic nerozvrhovat a prostě psát, to co se mi zrovna chce. A mě se BOHUŽEl chce psát momentálně Detesive 2 a do toho tu bude nejspíš (nevím to jistě) přibude Krvavá Růže ve válce - Cantico Rosetten. Aneb pro milovníky dějepisu (asi tak bych to nazvala). A prostě píšu tak jak se mi chce, něco napíšu do upířiny něco zase jiného do Stoky a podobně. A tak mi to prostě vyhovuje, jestli bych to dělala jinak nenapsala bych nakonec nic. Ale jakmile se mi tohle lenošení spraví, určitě toho budu produkovat víc než jen Detesive 2 The Last Army, jen doufám, že se vám líbí první část z první kapitoly:)  Navíc, cítím k tomuto příběhu určité pouto, takové jako nikdy. Je to pouto, které mě nutí psát o tomhle příběhu, co nejvíc. Protože ho mám krom Melancholyho, ze všech příběhů nejradši. Takže v něm chci pokračovat dokud to jde. Takže se moc omlouvám, ale chci psát teď tohle.

Detesive - Anketa 2

14. května 2010 v 8:49 | JackieOnyxis
...
Anketa týkající se konce prvního dílu ^_^

Detesive - Anketa 1

14. května 2010 v 8:44 | JackieOnyxis
Hyteri
<mě se ten obrázek fakt ale strašně líbí xD >

Následuje několik anket za sebou xD, tak hlasujte ať vím, co se vám líbilo, co naopak ne.

První anketa se týká příběhu...

Hodiny Smrti - Agy x JackieOnyxis Production

14. května 2010 v 8:07 | JackieOnyxis + Agy
watchersofdeath
Konečně jsem se se svou velice dobrou kamarádkou Agy, dostala k tomu, aby jsme společně napsaly náš příběh.
    Jsem na to hrdá, protože ona vážně píše naprosto skvěle, ano stejně jako já se musím zlepšovat tak i ona má určitě ještě pár chybiček.
  Nicméně, její popis situací, je naprosto skvělý. Dovoluji si říci, že snad lepší než ten můj :D (Mě popis vždycky dělal problém)
Takže, o čem je vlastně tenhle příběh?
Hned vám to řeknu. <(obrázek jsem kreslila já, bude to ještě velký art, tak vám ho pak ukážu ^_^)

Watchers of death - nebo spíš Hodiny Smrti
je příběh z prostředí netradičního fantasy, avšak o elfy, draky a jinou havěť není nouze.
Odehrává se to za dob velkých neznámých konfliktů, různí vládci si hrají s obyvateli království Traxill jako s pouhými hračkami. Neznámo proč, neznámý vládci verbují do svých vojsk obyčejné nevinné občany pod názvem " Hodináři", proč zrovna tento název?
     Oni obyvatelé, i kdyby chtěli se vzepřít nechtěné služby mizerů, nosí na svém krku těžké velké kapesní hodinky, které neukazují čas, nicméně ho odpočítávají.
   Takovéto hodiny, nutí svého nositele válčit za kohokoliv, nikdy nepřestat a poslouchat poslušně rozkazy i přestože stále mají své vnímání a vůli.
Bohužel, jakmile dojdou hodiny k nule a zastaví se....jejich nositel zemře. Jakési prokletí začarované do hodinek, ho donutí se vlastnoručně zabít.
Ale proč?
Vždyť jej jeho pán potřebuje, nebo je to jinak? Jen dočasná zábavná hra na válku? Z Traxillu a okolních království a světa, podobného naší středověké minulosti, zároveň současnosti a vytříbené technice složené ze dřeva a kovu, zmizela všechna magická stvoření.
   Jednorožce v lesích už není vidět, draci odlétli pryč a elfové se raději zbaběle schovávají ve svých lesních útočištích - ale i tam nejsou v bezpečí.
Většinu území totiž ovládá armáda s názvem " Křižáci " Hlavní bašta zla, která má pod sebou rekordní počet hodinářů. Neustále vyhrávají, zabíjejí aniž by jim záleželo na jejich svědomí. Hlavně že budou mít dobře zaplaceno.
A my se právě nacházíme uprostřed tohoto konfliktu, který začíná v dřívější osadě nyní městu Aivera. Jedno ze sužovaných míst křižáků, zde bloudí malá dívka Vicroiew jež přišla při vzpouře občanů o rodiče. Věčně někým pronásledována se nečekaně spojí s jedním z křižáků, který nemá jméno a tak mu začala říkat tak, jak se jmenuje jeho profese, totiž právě Křižák. Je zvláštní, nechová se jako křižáci a prakticky plánuje i svou zradu. Nic o něm nikdo neví...Nakonec, jedné krásné noci, po veřejné popravě vzbouřenců spolu oba dva utečou, avšak né na dlouho. Na krk totiž dostanou " hodiny smrti", podaří se jim zjistit o co jde a uniknout prokletí nevyhnutelné smrti? Zachránit království a jednou provždy skoncovat se zlem?

Na druhé straně však stojí Křižákova minulost....černovlasá dlouhovlasá dívka stojící ve vyvražděné vesnici, kterou napadli vlkodlaci. Bezestopy se slzami v očích zmizela do temnoty noci...

Aby jste se pak nedivili a snad pak ztratili zájem. Hned vám řeknu co je křižák zač. Příběh, krom strhujících částí, překážek a flákačky s magií. Je to také příběh o netradiční lásce, nebudu zastírat, že je to možná inspirace z mého vlastního vztahu (který mi vyhovuje yay!), ale hlavně to má být trošičku jiné a originální.
  Křižák je ve skutečnosti dívka s duší muže, má ochranitelské pudy, nikdy se nevzdává a těžce překousává svou minulost.
    Chodí v dlouhém černém kabátě s kousky brnění pod ním, má stažený hrudník, na jedné ruce má nátepník s rukavicí, druhá ruka je obezřetně zabalená do otrhané látky - aby nešlo vidět, co s jeho rukou je - má jí totiž nemrtvou, jen kosti a svaly - hýbat s ní může, ale omezeně a necítí ji. Také nevidí, má obě oči vypíchlé přitom, co mu někdo udělal do tvaru X jizvy na obličeji, proto nosí černý šátek, se zrakem si však hlavu nedělá, spolehne se na svůj sluch. Podobnou jizvu do tvaru X má i na zádech, stejně jako většina křižáků je to temný čaroděj. S tím rozdílem, že trochu prokletý.

A to je ode mě tak všechno, nemohu napsat jaký charakter má Vicroiew (postava Agy), protože jí do toho nechci kecat :) Ona vám to třeba osvětlí sama:)Stoka: Channel Impurities 3

13. května 2010 v 21:36 | JackieOnyxis
...

Stoka: Channel impurities 2

10. května 2010 v 21:47 | JackieOnyxis
...

      !!! EDITACE !!!


Stoka: Channel impurities

6. května 2010 v 21:41 | JackieOnyxis
...

!!!Editace!!! ( jen pár upravených detailů)


Only Question....

6. května 2010 v 20:28 | JackieOnyxis
...

Nepovedený Art Eldera...xD Nom....musím ho nakreslit ještě jinak xD Jen taková otázka, když bude to Detesive 2 The rise of good. Chcete, vědět více o Elderovi, ačkoli by dvojka byla spíše navázáním na budoucí zeditovanou verzi prvního dílu - kde bude víc věcí, méně zmatku avšak zápletky stejné?
Je to jenom na vás :) Pište do komentářů:)


Jedna prácička hotová

4. května 2010 v 17:29 | JackieOnyxis
...
Takže moje práce s Detesive je ukončena, bohužel si drahocenný odpočinek nemohu dopřát (povzdechne si a koukne na word)
Nebudu sice ihned psát Detesive 2, bohužel je mi líto, budete alespoň napjatí.
   Čeká mě dlouhá práce s Melancholym, tak mi držte palce abych to nepokazila (protože na to mám taky sklony).
  Nebojte se ale, tenhle blog neutichne na dlouhou dobu.
  Vrátí se pár povídek - váš oblíbený Lord Fenris (horrorové péčko? xD) a příběh za druhé světové války. U těhle povídek nečekám valné dlouhé příběhy, u Lorda Fenrise to ani nechci :D
Doufám, že se vám Detesive líbilo, na blogu má 171 stránek ve wordu (skutečný počet) 347, což je obvyklý počet normálních knížek, možná nebudu Detesive přepisovat jako to dělám u Melancholyho ale udělám velkou rekonstrukci (jenže to už to rovnou můžu napsat jinak xD)
Předem se omlouvám své krutosti, až mě samotnou to šíleně mrzí.
    Je mi upřímně líto Mitsako a Heistingse, dokonce i Thomasových rodičů. Budou mi chybět, ale bůh ví co má pomatená mysl vyvede do druhého dílu.
   Napovím vám jednu malou věc, ale moc si od toho neslibujte.
 Bude malá reinkarnace několika postav, eee neřeknu kdo :D A pokud se domníváte, že víte, tak ne nevíte.
Chci poděkovat všem, co měli tu vůli číst Detesive až do konce. Hodně to pro mě znamená, a ačkoli mě častokrát přepadala paranoia, že na to kašlete, tak jsem ráda, že to velká většina z vás napravila tím, že jste se nakonec v nějakém komentáři ukázali. Jsem vám zavázána.
  Na jaké příběhy se teď můžete těšit a které vás čekají?

Stoka bude jeden z příběhů, který začnu psát již dnes večer, nebo spíš v průběhu dneška. Nevím však kdy bude zveřejněn - musím udělat menší editaci prvních dílů :)
Let's Start Forget úspěšně hlásám, že tento příběh jsem začala psát už v neděli, nebo kdy to bylo :)
A pak pro rozveselení Piráti jejichž název není stoprocentní a kdyby vás něco napadlo, napište mi do komentářů:)
Melancholy Da Vista - úryvky z knihy - aby vám potom mým černookáči nebylo smutno xD
Brána Snů - Taky závratná editace příběhu, takže ona recenze není platná.
Tragédie Rodiny Varez - slíbený psycho horror
Upířina - další závratný překopáč příběhu, napadlo mě něco zcela nezvyklého ale taky pro mě docela dost složitého, totiž úplně odlišné příběhy o upírech :D Žádný Edward a Bella, žádný nadrsněný hrabě...no nechte se překvapit, i já se nechám :)