Leden 2010

Detesive - Artwork 1

22. ledna 2010 v 13:20 | JackieOnyxis |  + Gallery +
Po přečtení obkecávaček, níže obrázky :)


Brána Snů - Info

10. ledna 2010 v 0:02 | JackieOnyxis
Je to tak, dneska se mi zdála další směsice snů a musím říct, že tentokrát to nebyly strašidelné noční můry nýbrž i docela příjemné, umělecky pojaté sny a jelikož se hodně často inspiruji z toho, co se mi zdá. Neváhala jsem ani vteřinu, proto jsem se rozhodla podle toho vytvořit příběh s názvem " Brána Snů ", nejspíš vás překvapí v jakém stylu, atmosféře a podobně to bude psané, já však pevně doufám, že mě budete i nadále zvědavě sledovat a přečtete si to. Konec konců i stoka je v odlišném stylu psaná a také vychází jak jinak než z mého snu (brr byl docela strašidelný :D)
Nicméně, Brána Snů pro mě bude v celku tvrdým oříškem, budu muset vystihnout snovou atmosféru, umělecké poddání. Jelikož je to skutečně zcela odlišný šálek čaje, setkáte se tam s láskou, s běžným zlem z pohádek, s pár umělecky hrozivými věcmi a nečekaně s dobrým koncem. Nejspíš to bude psáno z pohledu hlavní hrdinky stejně jako je to částečně ve Stoce, nebo vymyslím něco svého vlastního originálního:) (uvidím co z toho vyleze)

Ve zkratce: Brána Snů je umělecky vyprávěný příběh o dívce, která má plnou hlavu fantasie a nápadů, žije v celku normální život a se svými bohatými rodiči cestuje z dovolené na dovolenou, není proto překvapením, že se moc často nevýdá se svou nově objevenou láskou, přesto dlouholetým známým.
Během cest po zahraničí si píší dopisy, bohužel, pošta během několika dní selhá a příjde jí až poslední zvláštně napsaný dopis, který přes svou zvláštnost přesto znamená jednoduché " pomoz mi", naše milá hrdinka Jeane se díky tomu ocitne ve zvláštním kolotoči snů a všechno se od základu změní, utká se s královnou prahnoucí po věčném mládí.
Poplácá jednorožce po hřívě, jede vlakem na neexistující stanici nebo sbírá magické meče aby zabránila gigantické válce mezi dvěma královstvými. A to dělá ještě víc, jen proto, aby znovu našla svou ztracenou lásku. Podaří se jí to?

Řekla bych, že je to něco jako vyupgradovaný Faunův Labyrint, jen tam není takové nechutné násilý (vlastně tam není násilý vůbec) a divně to nepřeskočí do reálného světa takovým způsobem, že je to nakonec úplně o něčem jiném. Nic takového jste ode mě určitě ještě nečetli. Tak pevně doufám, že se vám to bude líbit!