Prosinec 2009

Únava - Pause

25. prosince 2009 v 18:02 | JackieOnyxis
Já vím, většinu z vás to asi nepotěší, ale jsem neskutečně unavená a navíc jsou prázdniny abych nabrala sil. Detesive proto neočekávejte nějak rychle, můžu ale prozradit, že mám již rozepsanou první stránku kapitoly " THE GIRL IS MONSTER". Po pravdě, jsem u ní neskutečně seklá a nevím jak jí napsat dál, ne že by mi chyběla inspirace, ale mé přemýšlení se značně seklo nad rozličnými větami, proto si s dovolením dávám voraz, jinak by to dopadlo nakonec takovým způsobem, že bych povídku ani nedokončila do konce, což by mě dost mrzelo - páč to mám od začátku až do konce promyšlené. Takže, já jdu odpočívat, přeji vám příjemné svátky, užíjte si silvestra a hlavně se nikam zbytečně nehoňte...

S pozdravem, Jackie :)

Hledám

22. prosince 2009 v 20:29 | JackieOnyxis
Tak lidi, tenhle článek je děsivě krátký, ale výstižný. Moc moc vás prosím, kdyby jste někdo uměl alespoň obstojně anglicky a mohl mi v tomhle pomoct, tak hledám překladatele, který by mi začal překládat Detesive a moje příběhy (samozřejmě vybrané, teď mi jde o Detesive hlavně) Ono jde o to, že mám účet na DA, a na DA si cizinci lidí všímají hodně - přišlo mi několik dotazů co je to to Detesive a k čemu, že jsou ty obrázky a manga. A já už jsem fakt zoufalá, nejen s psaním který mi teď vůbec nejde ale taky ohledně tady tohoto. Tak kdyby se někdo ozval, byla bych mu vděčná...

Melancholy Da Vista is comming!!!

21. prosince 2009 v 13:56 | JackieOnyxis |  + Melancholy Da Vista +
Ano vážení! Je to tady! Váš oblíbený šílenec, masový vrah a genius se vrací! xD
Prosím berte s rezervou, že knihu stále edituji a sem tam se vracím k chybám a podobně, úplná editace proběhne patrně na konci školního roku (to bych tu knihu už mohla mít celou)
Samozřejmě, moc ráda ocením, když mi poradíte s jiným slovosletem :D

Dotaz: Že vám ten pruhovák chyběl? xD Já jsem bez něj byla úplně mimo, když jsem dopsala povídkové verze :D
Momentálně je Melancholy něco jako moje druhé já, mám fakt obrovskou fantasii, tudíž vám popíšu jak by asi vypadal můj pokoj, když si kousek té fantasie utrhnu i do svého normálního života (v realu sedím v obývacím pokoji, u starého počítače zalezlého v koutě, hraje mi televize - na kterou se nedívám :D - poslouchám hudbu od temné až po akční xD a kolem mě vánoční výzdoba a výhled na vánoční stromeček :P)

A teď pokoj podle mě:
Sedím tu, kolem spousta podivných věcí,vynálezů a harampádí, staré křeslo u zašle vypadajícího počítače obklopeného temnotou, na potrhaném koženém gauči rozvalený šklebící se se sklenkou whiskey maniakální Melancholy a já jeho mladší verze píšící s úšklebkem tento článek ^_^

Jsem tak trochu magor, já vím - nemusíte mi to říkat dvakrát denně :D

Jinak se mi docela spravila nálada potom, co jsem četla věc od Tulačky - tak to mě nenapadlo, že příjdeš s práce a zapneš si PC jen kvůli mě (vítězný úšklebek)

Pfju, ohledně té soutěže fakt nevím, musela bych si něco doslova vycucat s prstů a to nepřekonatelně rychle, navíc pojedu k Pecce, takže nevím jak bych to stihla, záleželo by na tom, jak dlouhý by ty povídky museli být a jak by musela bejt dlouhá celá knížkaBtw: Tohle právě poslouchám, je to dobře zlověstné - tedy až na ten děsný hlásek umečené japonkyNebudu ze sebe dělat blbce

21. prosince 2009 v 12:07 | JackieOnyxis
Takže, už dlouhou dobu mi většina z vás nečte některé povídky (nemyslím Elaine a závisláky na Detesive :D ) Mluvím tedy pouze o jednom jediném člověku a je mi úplně někde, že se jí nelíbí, že to tady píšu!
Mám toho dost, fanoušků jak víte nemám moc (a to z velké části proto kvůli smazání starého blogu kde mě už dokázalo najít víc lidí) A i jeden jediný fanoušek je pro mě teď velmi cenný! Proč?! Protože mám kvůli komu psát, píšu ráda pro vás všechny! Pro Elaine, Pro Bellu, Pro Sus, Pro Pecku, Pro Tulačku prostě pro všechny! Ale prostě některé třeba Detesive omrzelo (zase mluvím o jednom člověku) a vykašlalo se na všechny mé povídky, ještě je ta osoba tak neupřímná, že to z ní musím tahat! Takže fajn, má asi pravdu. Detesive roztahuju až moc, sice jsem chtěla aby toho bylo co nejvíc a procvičila se na budoucí délku Melancholy Book, ale fajn...třeba to dám na 300 stránek i bez Detesive. Takže očekávejte konec Detesive nějak kolem stovky. Protože pardon! Ale dřu se jako blbec! Píšu tady, snažím se aby se to všem zalíbilo, mám paranoiu z toho, že třeba nepíšu dobře, že se mi tam něco opakuje a podobný věci! A tohle mi to ještě víc zhoršuje, fajn. Ty které to nezajimá, běžte si číst zeměplochu ale pak se nedivte, že jsem nasraná!

Hellsing ova 7- Scenes

20. prosince 2009 v 15:12 | JackieOnyxis
Mimimi :( ten Pipův řev je naprosto sexy! S celým dubbingem jsem spokojená, jen ty scénky s mrtvým Pipem mohli vynechat :(
A taky začínám mít pocit, že snad umřu až dopíšu Detesive (asi mě za něco zabijete xD)

Melancholy Da Vista - Gallery

16. prosince 2009 v 22:02 | JackieOnyxis |  + Melancholy Da Vista +
Za těch pár měsíců, co jsem vymyslela Melancholyho Da Vistu. Se mi na kontě zjevil pěkný pár obrázků. Nebudu sem dávat svoje a dám sem ty, které pro mě někdo nakreslil a podobné věci ^_^ (máte možnost mi taky něco nakreslit, udělali by jste mi hroznou radost a vaše ilustrace bych nejspíš přidala na poslední stránky knihy - popravdě si s takovou myšlenkou vážně pohrávám ^^)

News

12. prosince 2009 v 18:47 | JackieOnyxis
Takže, jelikož mě zase nečekaně popadla inspirace a další a nové nápady, tak jsem se rozhodla oznámit další název povídky a něco kolem povídky Pirátů.

Stoka - ona nová povídka, pokud máte rádi démony, peklo, andělé a podobný věci. Určitě vás to bude bavit, ale myslím si, že vás ode mě zatím baví všechno ne?:) Ještě nemám úplně promyšlený o čem to bude, ale to příjde:)

Potom ohledně Pirátů, začnu je psát co nejdřív, většina z vás totiž už začala postrádat charakter jménem Rawiel D'greu xD (a já vím proč xD)
Jen si rozmyslím jak to začne a ohledně dalších povídek které moc plodně nepíšu jako např: Evolution of War, Pierre Aviateur a Lord Fenris, Mikomori Choyo a další. Mám vysvětlení, Mikomuriho napíšu asi znovu - ten začátek je slabý. Ohledně Lorda Fenrise, myslím, že na to jak je to brutální to píšu docela pravidelně a taky potřebujete odpočinek a já taky, takže to ani pozastavené není. Ohledně Evolution of War, teď na to není moc čas takže je pozastavená a ohledně Pierra Aviateura, rozmyšlím si pokračování (i když vím jak to pokračuje) a vrhnu se na to, až zase víc pokročím v Melancholym, takže není úplně pozastavená ale napíšu si jí až usoudím, že je na to ten správný čas:) Tak dík za pochopení a to je asi všechno:)

Doba Temna: Day One 22:30/ 2

10. prosince 2009 v 20:06 | JackieOnyxis

Melancholy Da Vista - Design

10. prosince 2009 v 18:30 | JackieOnyxis
Tak předem musím obroooovsky poděkovat Elaine, jsi úžasná skvělá a vůbec všechno! Tak nádherný lay ( líbá obrazovku), tohle mě fakt dorazilo. Kdyby jste chtěli vědět kde jsem vyhrabala toho týpka, tak je to ten týpek co vypadá naprosto jako Melancholy (já bych ho tak chtěla do amatérského filmu xD)
Vážně díky moc El! Je to nádherný a toho laye se nevzdám dlouho! HAHAHA!!!!
( Da Vistovský záchvat)
Jinak, omlouvám se, že nejsem teď v tom psaní tolik aktivní (o víkendu se to zlepší, pravděpodobně)
Ale jsem v poslední době úplně vyždímaná, unavená a vyčerpaná a chce se mi pořád spát takže to o víkendu vyležím do dvanácti a čile půjdu zase psát! Dneska - nic neslibuju - napíšu asi jen dobu temna a Melancholyho Da Vistu ( maximálně nevýjde ta slíbená doba temna) a pak tu máme milou novinku :)
Co nevidět sem začnu zveřejňovat Melancholyho, tak si ho užíjte v super atmosféře a designem!

YOSH! Já jdu psát!

Doba Temna: Day One 22:30

3. prosince 2009 v 21:33 | JackieOnyxis

Profile of Jackie

3. prosince 2009 v 16:39 | JackieOnyxis
!!!Já!!!
_________________________

O mě:
Díra a vůbec jak bych to nazvala, jo díra světa, kde bydlím se jmenuje "Šternberk", podrobnosti o tomto městě netřeba sdělovat, jen vám radím...NEJEZDĚTE TAM! POKUD JE VÁM ŽIVOT MILÝ! (už se těším až odtud vypadnu)

Co mám ráda:
Knížky samozřejmě, hlavně žánr Fantasy, Sci-fi a Horror! Po knížkách miluju Anime a Mangu (z anime: Hellsing,Trinity Blood, To Aru Majutsu no index, Higurashi No Naku Koro ni,Ghost Hunt - a mnoho dalšího)
(z mangy: Ghost Hunt, Trinity Blood, Hellsing)
Miluju příjemná prostředí, čajovny a knihovny a knihkupectví, taky kavárny a podobné věci, i naše malé kino ve městě zbožňuju.

Co nemám ráda:
Na to moc nechci odpovídat, kdo mě zná tak ví, je toho hodně.

Moje vlastní oblíbená postava:
Hlavně Melancholy Da Vista a Rawiel D'Greu! Z Detesive asi nejvíc Cedrik, Dasike a Heistings a Kasuhi, Neion! Z holek mám hodně ráda Mitsako Yawahari, Hyteri Sekai a Fantas, Baiboru! Z Pierra mám ráda Miu a Pierra xD

Můj vlastní oblíbený knížní příběh:

Melancholy Da Vista
Detesive
Pierre Aviateur
Pirates!!

A to je o mě zatím všechno:)


Heistings vs Dasike - VRAŽEDNÁ ANKETA!:D

3. prosince 2009 v 13:21 | JackieOnyxis
KDO Z KOHO?! KOČIČKA NEBO SEXY COWBOY?! :D
Třetí odpověď je pro sráče xD

Chřipkové prázdniny...

1. prosince 2009 v 20:32 | JackieOnyxis
Takže, zítra až do pátku nejdu do školy (i naše škola rezignovala a máme prázdniny xD) Takže se mi zjevila spousta času na psaní:)
Najdu si čas na Pierra (všimla jsem si že ho někteří postrádáte)
Hlavně se víc vrhnu na Melancholyho a Detesive:)
Tak a to je ohledně tohohle sdělení asi vše, teda docela jsem koukala, že mám zrovna JÁ takové štěstí a máme prázdniny. To se mi moc často nestává:)
A jinak, budu si na blog brzo dělat profil, jako správný spisovatel :)

Tak CIAO! Zatím:)